Tweede afdeling VV, reeks A - Kalender:
zat. 5 sept. 202020u00FC MU Izegem/Ingelmunster-KVV Zelzate-
zon. 13 sept. 202015u00KVV Zelzate-KFC Merelbeke-
zon. 20 sept. 202015u00K. Olsa Brakel-KVV Zelzate-
zon. 27 sept. 202015u00KVV Zelzate-SC Lokeren/Temse-
zon. 4 okt. 202015u00KVK Westhoek-KVV Zelzate-
zon. 11 okt. 202015u00KVV Zelzate-KSKV Zwevezele-
zon. 18 okt. 202015u00FC Gullegem-KVV Zelzate-
zon. 25 okt. 202015u00KVV Zelzate-SCT Menen-
zat. 31 okt. 202020u00KSK Ronse-KVV Zelzate-
zon. 8 nov. 202014u30KVV Zelzate-RC Gent-
zat. 14 nov. 202019u30KSC Dikkelvenne-KVV Zelzate-
zon. 22 nov. 202014u30KVV Zelzate-KSV Oudenaarde-
zat. 28 nov. 202019u30KVK Ninove-KVV Zelzate-
zon. 6 dec. 202014u30KVV Zelzate-KFC Sparta Petegem-
zon. 13 dec. 202015u00RC Harelbeke-KVV Zelzate-






zon. 20 dec. 202014u30KVV Zelzate-FC MU Izegem/Ingelmunster-
zon. 10 jan. 202114u30KFC Merelbeke-KVV Zelzate-
zon. 17 jan. 202114u30KVV Zelzate-K. Olsa Brakel-
zat. 23 jan. 202120u00SC Lokeren/Temse-KVV Zelzate-
zon. 31 jan. 202114u30KVV Zelzate-KVK Westhoek-
zon. 7 feb. 202115u00KSKV Zwevezele-KVV Zelzate-
zon. 21 feb. 202115u00KVV Zelzate-FC Gullegem-
zon. 28 feb. 202115u00SCT Menen-KVV Zelzate-
zon. 7 mrt. 202115u00KVV Zelzate-KSK Ronse-
zat. 13 mrt. 202120u00RC Gent-KVV Zelzate-
zon. 21 mrt. 202115u00KVV Zelzate-KSC Dikkelvenne-
zat. 27 mrt. 202119u30KSV Oudenaarde-KVV Zelzate-
zon. 11 apr. 202115u00KVV Zelzate-KVK Ninove-
zon. 18 apr. 202115u00KFC Sparta Petegem-KVV Zelzate-
zon. 25 apr. 202115u00KVV Zelzate-RC Harelbeke-
Voorbereiding:
woe. 22 juli 202019u00Eerste training


vrij. 24 juli 2020



zat. 25 juli 2020
STAGE

zon. 26 juli 2020



din. 28 juli 202019u00Training


don. 30 juli 202019u00Training


vrij. 31 juli 202019u00Training


zat. 1 aug. 2020  AFG.KVV Zelzate-Club Brugge (beloften)AFGELAST
maa. 3 aug. 202019u00Training


woe. 5 aug. 2020  AFG.KVV Zelzate-VW Hamme (3de afdeling)AFGELAST
zat. 8 aug. 2020  AFG.KVV Zelzate-R. Capellen FC (2de afdeling)AFGELAST
zat. 8 aug. 2020  AFG.Galawedstrijd+kampioenenvieringAFGELAST
maa. 10 aug. 202019u00Training


din. 11 aug. 202019u00Training


woe. 12 aug. 2020UITG.HSV Hoek (NL-3de divisie)-KVV ZelzateUITGESTELD
vrij. 14 aug. 202019u00Training


???. ?? aug. 2020 UITG.Rhodienne/Walcourt-KVV ZelzateUITGESTELD
din. 18 aug. 202019u00Training


woe. 19 aug. 202019u00Terneuzense Boys (NL-1ste klasse)-KVV ZelzateAFGELAST
vrij. 21 aug. 202019u00Training


zat. 22 aug. 2020  AFG.Avanti Stekene (3de afdeling)-KVV ZelzateAFGELAST
??. ?? aug. 2020 UITG.Eventuele 3de ronde -KVV ZelzateBeker van België
maa. 24 aug. 202019u00Training


din. 25 aug. 2020  AFG.KVV Zelzate-KAA Gent (beloften)AFGELAST
don. 27 aug. 202019u00Training


zat. 29 aug. 202016u00SK Lochristi (3de afdeling)-KVV Zelzate
zon. 30 aug. 202016u00Eventuele 2de ronde?-KVV Zelzate
Beker van België
din. 1 sep. 202019u00Training


don. 3 sep. 202019u00Training


vrij. 4 sep. 202019u00Training


zat. 5 sep. 202020u00FC MU Izegem/Ingelmunster-KVV Zelzate1ste competitiewedstrijd

Definitieve reeksindeling Tweede Afdeling VV, reeks A:

Het competitions department van Voetbal Vlaanderen heeft in beroep beslist dat de voorgestelde reeksindeling van 9 juni weerhouden blijft. Dit betekent dat KVV in het eerste seizoen zal uitkomen in de Tweede Afdeling A.

KVV zit in de Oost-West-Vlaamse reeks en krijgt met Lokeren/Temse, Merelbeke en Gent drie regelrechte derby’s aangeboden. De reeks bestaat uit zestien ploegen, tien Oost-Vlaamse en zes West-Vlaamse:
RC Gent, KSK Ronse, KSCT Menen, KSV Oudenaarde, KVK Westhoek, KFC MU Izegem-Ingelmunster, KRC Harelbeke, KVK Ninove, KFC Merelbeke, KFC Sparta Petegem, KVV Zelzate, KSC Lokeren-Temse, OLSA Brakel, KSKV Zwevezele, KSC Dikkelvenne, en FC Gullegem.

In de B-reeks zitten: Berchem, Cappellen Lyra-Lierse, Aalst, City Pirates, Bocholt, Wijgmaal, Hoogstraten, Hasselt, Londerzeel, Diegem, Houtvenne, Heur-Tongeren, Spouwen Mopertingen, Pepingen Halle, Hades. Aalst is de enige Oost-Vlaamse vertegenwoordiger en ziet zijn derby tegen onder andere Ninove aan zijn neus voorbijgaan.

De nieuwe kern:

Alan Bokungu, Benjamin De Bremme, Doran Mertens, Emmanuel Annor, Emmanuel-Kofi Nyarko, Ennio Martens, Floris Criel, Fréderique De Vleesschauwer, Geoffrey Vanlierde, Jens Vandenhende, Kyran Boete, Michel Neirynck, Nicolas Van Buyten, Pieter Grootaert, Preben Van Wesemael, Quinten Van Buynder, Richard Antwi-Manu, Robbe Trouvé, Roy Broeckaert, Runar De Wispelaere, Sander Van Cauwenberg, Semih Ede, Simon Lanckman, Stijn Cools-Ceuppens, Tars Notteboom en Tibo Franki.​​​​​​​