Inkomende transfers:
- Cem De Jaeger (SK Lochristi)
- Emmanuel Koffi Nyarko (SK Sint-Niklaas)
- Robin Khalfa (RC Gent)
- Sam Van de Voorde (KFC Merelbeke)
- Sander Van Cauwenberg (KSV Temse)
- Simon Lanckman (KV Kortrijk)
- Arnold Mulume (KSV Bornem)
- Floris Criel (Cercle Brugge)

UItgaande transfers:
- Arno Decraecker (SK DJ Lovendegem)
- Berend Loof (SK DJ Lovendegem)
- Jelte De Coninck (KVE Aalter)
- Milan Verhoeven (FCE Meetjesland)
- Nico Blondeel (KVE Drongen)
- Thomas Ampe (SK DJ Lovendegem)
- Tjorven Quintelier (YB Beveren)
- Sam Van de Voorde (professionele redenen)


OLSA BRAKEL Trainer - Fanno Nijst

In: Sebastiaan Cordie (Torhout 1992 KM), Menco Deryck (Pepingen-Halle), Pierre Lambrecht en Jasper Otte (Londerzeel), Bryckx Meuleman (Oudenaarde), André Ntambue (Temse), Domien Schelstraete (Jong Lede), Karel Van Lierde (FC Wetteren), Azzeddine Zaidi (Dender)

Uit: Jonas Bambust (Bambrugge), Robin De Bock (Acren Lessines), Jelle Delie (Vlaamse Ardennen), Nicolas Dutrieux (Brainois), Jelle Goossens (Zottegem), Kevin Hebbelinck (RC Gent), Yves Kabanda (Groot Dilbeek), Brent Lauwrensens (Dikkelvenne), Niels Ringoot (FC Wetteren), Thomas Schepens (Horebeke), Ken Van den Berghe (Eendracht Aalst), Kevin Van Den Noortgaete (Ninove), Sami Lkoutbi (?), Jonathan Mayanda (?), Brian Oppong (?), Michael Seminck (?), Tshibanda Ngandu (?), Matthew Ubaliza (?), Ernest Nfor (?), Nicolas Dutrieux (SK Ronse)


FC LEBBEKE - Trainer: Steven De Groot

In: Angelo Borghgraef (Temse), Kevin Kabera (Lokeren), Niels Loriers (Stekene), Mbani Jordy Maluka (Berche m), Niels Martin (Sint-Niklaas), Ajayi Monday (Gent), Mateo Sey (SC Lokeren), Elias Vandeputte (Lede), Yannick Van De Sompel (Wetteren), Thomas Van Renterghem (Hoek)

Uit: Hamza Amazou (Denderleeuw), Kevin Bogemans (Wolvertem-Merchtem), Kevin De Wannemaeker (Ninove), Malik Gaye (onbekend), Erdic Kurtulus (Mariakerke), Gert Jan Martens (Dendermonde), Robin Nelis (?), Jens Podevijn (Voorde-Appelterre), Junior Van Damme (Ninove), Andy Van Hoof (Londerzeel)


KVC J. LEDE - Trainer: Geert Criquielion

In: Jari Bauwens (Bambrugge)

Uit: Bram Malfroy (Aalter), Ayrton Meersschaut (Berlare), Domien Schelstraete (Brakel), Elias Vandeputte (FC Lebbeke)


SK LOCHRISTI - Trainer: Jurgen Van Herreweghe

In: Yente De Jonge (Sint-Niklaas), Stijn De Wilde (VW Hamme), Bekim Hykaj (FC Wetteren), Yann Mbarga (Zulte Waregem), Robbe Smessaert (Eendracht Aalter), Pieter-Jan Van Der Eedt (Racing Gent), Wouter Van Der Eedt (Sporting Lokeren), Maxim Van Eeckhout (Mariakerke), Nathan Volckerick (Melsele)

Uit: Simon Boonaert (FC Heusden), Cem De Jaeger (KVV Zelzate), Kevin Kesteloot (DKW Evergem), Jonas Van De Velde (De Haan), Kenneth Van De Velde (Massemen), Timothy Van De Wouwer (Kanegem), Andres Van Heyste (Lembeke), Simon Vermachelen (Haasdonk)


SVELTA MELSELE - Trainer: Mario Verbraeken

In: Stef Suy (Doorslaar), Yannick Quintelier (Bornem), Matthias Ndiribe (beloften Svelta), Matthias Geldof (Kruibeke), Arno Van Bergen (Svelta B), Niels Van Damme (Zwijndrecht) en Fabio Liessens (White Boys)

Uit: Mauro Van Den Wildenbergh (Hamme), Wietse De Smet en Kenan Agar (Temse), Charles Arewa (Turnhout), Nathan Volckerick (Lochristi), Brett Troonbeeckx (Merksplas), Seppe Van Puyvelde (Kieldrecht), Kenny Nsumbu (gestopt), Josue Kabongo (?) en Patrick Bananeza (?)


KVK NINOVE - Trainer: Jean-Pierre Vandevelde

In: Steve Bael (RC Gent), Kevin Van De Noortgaete (Olsa Brakel), Malik De Drie (OH Leuven), Adam Burnaby (Sint-Michel), Kevin De Wannemaeker (Lebbeke), Junior Van Damme (Lebbeke)

Uit: Bram Moyson (Denderhoutem), Guillaume Clinckemaille (Voorde-Appelterre), Sanjay Aerts.(Bambrugge),Bjorn Ketsman (Winnik), Jorg De Picker (TK Meldert), Tomas Van Herreweghe (Liedekerke, MichielVan Der Straeten (Wambeek), Ruben Van Gucht (Voorde-Appelterre), Jochen Segers (Erembodegem)


AVANTI STEKENE - Trainer: Rieno Van Oost

In: Glen Binder (Londerzeel), Sidy Ceesay (Hoek), Luigi Cools (Knokke), Cas Criel (Lokeren), Jari De Caluwé en Jarne Verstraeten (KRC Gent), Samarony Goossens (Vlissingen), Joren Huysmans en Simon Raes (VW Hamme), Sebastien Ito (Mariekerke), Dries Noens en Niel Van Dijck (SKN Sint-Niklaas), Robbe Selis (Waasland-Beveren), Jarno Van Buyten (eigen jeugdspeler), Reinout Van Guyse (HO Kalken) en Brent Van Steelant (Dendermonde)

Uit: Niels Loriers (gestopt), Yari Van Mingeroet (Sinaai), Benjamin Storm (Maldegem), Johan De Grave en Baba Iddi (gestopt), Ziggy Janssens, Saïd Abbou en Karim Bensaad (?)


FC WETTEREN - Trainer: Yves Van Acker

In: Salah Dib (Eendracht Aalter), Niels Ringoot (Olsa Brakel), Renzo Rivera (Wolvertem-Merchtem), Manki Saidy (KFC Merelbeke), Gauthier Van de Geuchte (KSC Dikkelvenne), Thomas Vande Velde (Berchem Sport), Yenten Van Hoecke (VW Hamme), Arne Verhoeven (KLSK Londerzeel)

Uit: Karel Van Lierde (Olsa Brakel), Yannick Van De Sompel (FC Lebbeke), Yannick Euvrard (Racing Waregem), Daan De Pever (?), Lucas De Guchteneire (Elene-Grotenberge), Fabio Lo Giudice (FC Pepingen-Halle), Nick Van Der Zyp (Racing Mechelen), Robin Baert (City Pirates), Koen Pouillon (KSC Dikkelvenne), Bekim Hykaj (SK Lochristi)


SK OOSTNIEUWKERKE - Trainer: Jeffry Verhoeven

In: Arne Sabbe (Winkel), Thomas Vercruysse (De Ruiter), Milan Dumortier (Club Roeselare), Thomas Goddeeris, Aaron Defevere, Harry Hollevoet, Gianni Sennesael (KM Torhout), Thibault Trioen (KV Kortrijk), Maarten Houthoofd (Winkel), Jordan Desmet (Dadizele), Jeroen Vanthournout (Wingene), Willem Broes (Cercle Brugge)

Uit: Justin Van Brabant, Arne Vanelslander, Arne Scheldeman (Wervik), Davy Ghekiere, Dieter Yde, Stijn De Deygere (Dadizele), Nick Degroote (Wielsbeke), Gregory Anne (Hooglede), Dries Denoo (Diksmuide)


KM TORHOUT - Trainer: Didier Degomme

In: Mathieu Vanderschaeghe (Gullegem), Jitse De Witte (Cercle Brugge), Dries Luchtens (Petegem), Cedric Strobbe (eigen beloften), Gillian Verhaeghe, Niels Mestdagh (Knokke),Gianni Vanhaecke (SCT Menen), Thomas Hollebeke (Zedelgem), Thibault Vandenbussche (Kortemark), Nathaniel Lagrou, Vince Geryl (Zwevezele), Shun Ballegeer (SV Roeselare), Janis Coppin (Mandel)

Uit: Brandon Vanderbeken (Gullegem), Jordi Maes (Zedelgem), Aaron Defevere, Harry Hollevoet, Thomas Goddeeris (Oostnieuwkerke), Bryan Willems (gestopt), Sebastiaan Cordie (Brakel), Broes Van Wijk (Blankenberge), Tim Van Den Bogaerde (Harelbeke), Jason Neu (Mandel), Enrique Tanghe (Oostkamp), Martijn Verhelst, Tresor Shema, Victor Christiaens, Elimane Coulibaly


VC WINGENE - Trainer: Angelo Paravizzini

In: Kjell Vanmaele (Mandel), Daniek Vanhelsuwe (Blankenberge), Germaj Rousseau (KV Oostende), Gays Halwani (Temse), Pieter Vangheluwe, Niels De Loof (Westhoek), Besart Selmani (Harelbeke), Sven Cornette, Dean Van Droogenbroeck, Yentl Neuvroen (Knokke), Jordi Maes (Bornem), Quinten Van Buynder (Waasland-Beveren), Lukas Mispelaere (Wevelgem), Dani Cleophas (SV Roeselare)

Uit: Dimitri Verhulst, Marko Petrovic, Gianni Van Landschoot, James Lahousse (gestopt), Denzel Van Fleteren, Olivier Demaitre (RC Waregem), Milan Iket (Oostkamp), Michael Kissi (Jong Zulte), Jeroen Vanthournout (Oostnieuwkerke), Niels Taveirne, Emile Petitjean (Ardooie), Kenzo Decoene, Lando Lippens (De Ruiter), Jeremy Brogniez (Nieuwpoort), Dieter Wittesaele (Bredene)


KHO WOLVERTEM/MERCHTEM - Trainer: Alan Haydock

In: Kevin Bogemans (SK Lebbeke), Lucas Verhaeghe (Kampenhout), Mats De Donder (Boom), Bryan Dekeyser (Schriek), Maxime Gody (Woluwe-Zaventem), Ibn Hach Ayoub (Diegem). Jose Da Sila Quentin, Ilias M'Rabet, Matthias Schoukens, Marnicqo Vertomme (eigen jeugd)

Uit: Bob Asselberghs (Asse), Antonio Buscema (Rode De Hoek), Niels Houman (stopt), Alexi Joly (Liedekerke ), Conor Laerenbergh (Dikkelvenne), Eliyakim Musoni Ngandoli (?), Mathias Plas (Asse), Kenzo Rivera Armayones (Wetteren), Michiel Van Gijzeghem (SK Londerzeel), Joren Van Keer (Meise)


TEMPO OVERIJSE - Trainer: Tom Schipper

In: Yanni De Vriendt (E. Aalst), Bahnou Diarra (RWDM), Maxime Annys (E. Aalst), Fatih Calgan (KVK Tienen), Cos Munteanu (Oostnieuwkerke), Amin Kabit (Berchem), Tony Amirani (RWDM)

Uit: Dries De Boodt (Grimbergen), Bart Van den Broeck (?), Florimond Smars (Londerzeel), Jannes Van Remoortel (Eppegem), Jonathan Coquelle (?), Dimitri Delorge (Wijgmaal), Andries Claes (KVK Tienen), Bjorn Vander Elst (Betekom), André Ngangué (Diest), Brian Roekens (Duffel), Daimy Deflem (KVK Tienen)


KSV BORNEM - Trainer: Danny De Sager

In: eigen jeugdspelers + Vincent Aps (Waasland-Beveren), Dennis Binder (SK Londerzeel), Redan El Madani (Westerlo), Alim Mehdi (Leopold Uccle), Steve Van den Mooter (SK Sint-Niklaas), Souhail Zarouali (Waasland-Beveren), Yassir Zgaoui (Berchem)

Uit: hele A-kern


KFC EPPEGEM - Trainer: Stef Van de Velde

In: Kenny Christiaens (Temse), Ben De Boeck (Kampenhout), Tarik Dahman (Ternesse), Kevin D'Hondt (eigen jeugd), Sacha Fontaine (RC Mechelen), Glenn en Stein Leemans (Kampenhout), Henoc Makiese (Rode De Hoek), Kensau Masangu (City Pirates), Ahrri Sota (Grimbergen), Allan Tshimanga (eigen jeugd), Niels Van Himst (RSC Anderlecht), Jannes Van Remoortel (Overijse)

Uit: Ewout Denys (?), Pieter De Wit (Katelijne), Emmanuel Okitakula (?), Robin Vercammen (Berlaar Heikant), Yaron Verdeyen (Grimbergen), Kadir Ylmaz (?)


BRON: Het Nieuwsblad van 1 juli 2019.