Jeugd

Samenstelling jeugdcomité


John Schenkels - vertegenwoordiger beheerraad

Tom De Graeve - TVJO

Yves Bracke, Steven Vermeire en Chris De Bruycker

‘Ethiek in de Jeugdsport’

 

Als club dragen we fairplay hoog in het vaandel, vandaar houden wij ons aan volgend fairplay charter

 

De acht principes van respect:

  1. Respect voor de spelregels
  2. Respect voor de scheidsrechter en de officials
  3. Respect voor je eigen club
  4. Respect voor de tegenstrever
  5. Respect voor je medemaats
  6. Respect voor ALLE collega voetballers
  7. Respect voor de supporters van andere ploegen
  8. Respect voor jezelf (geen alcohol en drugs, niet roken)

Afgevaardigde: Marc Van Durme

Trainingen starten op: 30 juli om 18u30 (C-complex in de Zeestraat = GREKO)

Voorbereidingswedstrijden:

  • 06/08 - 19u00 # U17 - Cercle Brugge
  • 10/08 - info volgt # tornooi van FC Mere
  • 12/08 - 9u45 # Gemengde training + indeling provinciaal/gewestelijk (C-complex in de Zeestraat = GREKO)
  • 13/08 - 19u00 # U17 - nog te bepalen
  • 23/08 - info volgt # tornooit van Sparta Petegem

Competitie: 

06-sep-14   15u00 Melsele A KVV-U17P -
13-sep-14   15u30 KVV-U17P Sint-Gillis-Waas -
20-sep-14   15u30 KVV-U17P Vrasene A -
27-sep-14   14u00 Lokeren KVV-U17P -
04-okt-14   15u30 KVV-U17P Lochristi A -
18-okt-14   15u30 KVV-U17P Waasland/Beveren -
25-okt-14   15u30 KVV-U17P Melsele A -
01-nov-14   14u30 Sint-Gillis-Waas KVV-U17P -
08-nov-14   15u30 Vrasene A KVV-U17P -
15-nov-14   15u30 KVV-U17P Lokeren -
22-nov-14   14u30 Lochristi A KVV-U17P -
06-dec-14   13u00 Waasland/Beveren KVV-U17P -

Afgevaardigde

Trainingen starten op30 juli om 18u30 (C-complex in de Zeestraat = GREKO)

Voorbereidingswedstrijden:

  • 06/08 - 19u00 # U17 - Cercle Brugge (B-complex)
  • 10/08 - tornooi van FC Mere
  • 12/08 - 9u45 # Gemengde training + indeling provinciaal/gewestelijk (C-complex in de Zeestraat = GREKO)
  • 13/08 - 19u00 # U17 - nog te bepalen
  • 17/08 - tornooi van SV Veurne

Competitie: 

06-sep-14 - 15u00 Sint-Denijs B KVV-U17G -
13-sep-14 - 13u15 KVV-U17G Destelbergen B -
20-sep-14 - 13u15 KVV-U17G Wetteren/Kwatrecht -
27-sep-14 - 13u00 VSV Gent KVV-U17G -
04-okt-14 - 13u15 KVV-U17G Mariakerke -
18-okt-14 - 13u15 KVV-U17G T. Melle -
25-okt-14 - 13u15 KVV-U17G Sint-Denijs B -
01-nov-14 - 15u00 Destelbergen B KVV-U17G -
08-nov-14 - 14u30 Wetteren/Kwatrecht KVV-U17G -
15-nov-14 - 12u45 KVV-U17G VSV Gent -
22-nov-14 - 14u45 Mariakerke KVV-U17G -
06-dec-14 - 12u30 T. Melle KVV-U17G -

Afgevaardigde: Michael Cornelis

Trainingen starten op: 6 augustus om 18u00 (C-complex in de Zeestraat = GREKO)

Voorbereidingswedstrijden:

  • 17/08 - nam. # Tornooi te Nazareth/Eke
  • 23/08 - 14u00 # KFC Assenede - U15P
  • 26/08 - 19u00 # VV Terneuzen - U15P

Competitie: 

06-sep-14   15u00 Melsele A KVV-U15P -
13-sep-14   15u30 KVV-U15P Sint-Gillis-Waas -
20-sep-14   15u30 KVV-U15P Vrasene A -
27-sep-14   14u00 Lokeren KVV-U15P -
04-okt-14   15u30 KVV-U15P Lochristi A -
18-okt-14   15u30 KVV-U15P Waasland/Beveren -
25-okt-14   15u30 KVV-U15P Melsele A -
01-nov-14   14u30 Sint-Gillis-Waas KVV-U15P -
08-nov-14   15u30 Vrasene A KVV-U15P -
15-nov-14   15u30 KVV-U15P Lokeren -
22-nov-14   14u30 Lochristi A KVV-U15P -
06-dec-14   13u00 Waasland/Beveren KVV-U15P -

Afgevaardigde: Danny Dhaeze

Trainingen starten op: 6 augustus om 18 uur (C-complex in de Zeestraat = GREKO)

Voorbereidingswedstrijden:

  • 13/08 - 18u30 # SK Lochristi - U15G
  • 30/08 - 13u30 # FCE Meetjesland - U15G

Competitie: 

06-sep-14   15u00 Sint-Pauwels KVV-U15G -
13-sep-14   13u15 KVV-U15G Waasmunster -
20-sep-14   13u15 KVV-U15G Sp. Sint-Niklaas -
27-sep-14   14u45 WB Sint-Niklaas KVV-U15G -
04-okt-14   13u15 KVV-U15G Stekene -
11-okt-14   9u45 B. Bevere, KVV-U15G -
18-okt-14   13u15 KVV-U15G Gerda -
25-okt-14   13u15 KVV-U15G Sint-Pauwels -
01-nov-14   12u00 Waasmunster KVV-U15G -
08-nov-14   11u00 Sp. Sint-Niklaas KVV-U15G -
15-nov-14   12u45 KVV-U15G WB Sint-Niklaas -
22-nov-14   11u00 Stekene KVV-U15G -
29-nov-14   12u45 KVV-U15G B. Bevere, -
07-dec-14   11u00 Gerda KVV-U15G -

Afgevaardigde

Trainingen starten op: 11 augustus om 17u00 (GREKO)

Voorbereidingswedstrijden:

  • Tornooi van KRC Gent/Zeehaven

Competitie: 

06-sep-14   13u30 KVV-U13P Sint-Gillis-Waas -
13-sep-14   11u30 Melsele KVV-U13P -
20-sep-14   10u30 Lokeren KVV-U13P -
27-sep-14   13u30 KVV-U13P Vrasene -
11-okt-14   13u30 KVV-U13P Lochristi -
18-okt-14   13u30 Waasland/Beveren KVV-U13P -
25-okt-14   10u30 Sint-Gillis-Waas KVV-U13P -
01-nov-14   13u30 KVV-U13P Melsele -
08-nov-14   13u30 KVV-U13P Lokeren -
15-nov-14   11u45 Vrasene KVV-U13P -
29-nov-14   14u00 Lochristi KVV-U13P -
06-dec-14   13u30 KVV-U13P Waasland/Beveren -

Afgevaardigde

Trainingen starten op: 31 juli om 10u00 (C-complex in de Zeestraat = GREKO)

Voorbereidingswedstrijden:

  • 06/08 - ??u?? # U12P - Nat. U11 Cercle Brugge (B-complex)
  • 23/08 - 9u30 # FC Assenede - U12P

Competitie: 

06-sep-14   13u30 KVV-U12P Sint-Gillis-Waas -
13-sep-14   11u30 Melsele KVV-U12P -
20-sep-14   10u30 Lokeren KVV-U12P -
27-sep-14   13u30 KVV-U12P Vrasene -
11-okt-14   13u30 KVV-U12P Lochristi -
18-okt-14   13u30 Waasland/Beveren KVV-U12P -
25-okt-14   10u30 Sint-Gillis-Waas KVV-U12P -
01-nov-14   13u30 KVV-U12P Melsele -
08-nov-14   13u30 KVV-U12P Lokeren -
15-nov-14   11u45 Vrasene KVV-U12P -
29-nov-14   14u00 Lochristi KVV-U12P -
06-dec-14   13u30 KVV-U12P Waasland/Beveren -

Afgevaardigde

Trainingen starten op31 juli om 10u00 (C-complex in de Zeestraat = GREKO)

Voorbereidingswedstrijden

Competitie: 

06-sep-14   13u30 KVV-U12G Assenede -
13-sep-14   10u30 Sint-Kruis-Winkel KVV-U12G -
20-sep-14   13u30 Meetjesland KVV-U12G -
27-sep-14   13u30 KVV-U12G Kaprijke/Bentille -
04-okt-14   13u30 Belzele KVV-U12G -
11-okt-14   13u30 KVV-U12G DKW Evergem -
19-okt-14   10u00 Bassevelde KVV-U12G -
25-okt-14   10u00 Assenede KVV-U12G -
01-nov-14   13u30 KVV-U12G Sint-Kruis-Winkel -
08-nov-14   13u30 KVV-U12G Meetjesland -
15-nov-14   9u30 Kaprijke/Bentille KVV-U12G -
22-nov-14   13u30 KVV-U12G Belzele -
29-nov-14   13u00 DKW Evergem KVV-U12G -
06-dec-14   13u30 KVV-U12G Bassevelde -

Afgevaardigde

Trainingen starten op: 6 augustus om 10u00 (C-complex in de Zeestraat = GREKO)

Voorbereidingswedstrijden:

  • 06/08: ??u?? # U11P - Cercle Brugge (Nat.) (B-complex)
  • 23/08: Tornooi van SK Ronse

Competitie: 

06-sep-14   11u30 Melsele KVV-U11P -
13-sep-14   10u00 KVV-U11P Sint-Gillis-Waas -
20-sep-14   10u00 KVV-U11P Waasland/Beveren -
27-sep-14   10u30 Lokeren KVV-U11P -
04-okt-14   10u00 KVV-U11P Lochristi -
18-okt-14   10u00 KVV-U11P Vrasene -
25-okt-14   10u00 KVV-U11P Melsele -
01-nov-14   10u30 Sint-Gillis-Waas KVV-U11P -
08-nov-14   11u00 Waasland/Beveren KVV-U11P -
15-nov-14   10u00 KVV-U11P Lokeren -
22-nov-14   11u30 Lochristi KVV-U11P -
06-dec-14   10u00 Vrasene KVV-U11P -

Afgevaardigde

Trainingen starten op: 6 augustus om 10u00 (C-complex in de Zeestraat = GREKO)

Voorbereidingswedstrijden

Competitie: 

06-sep-14   10u00 KVV-U11G C. Melle -
13-sep-14   9u30 Lochristi KVV-U11G -
20-sep-14   11u00 FC Destelbergen KVV-U11G -
27-sep-14   10u00 KVV-U11G Oostakker -
04-okt-14   9u30 Wachtebeke KVV-U11G -
11-okt-14   10u00 KVV-U11G Zaffelare -
18-okt-14   9u30 Heusden KVV-U11G -
25-okt-14   11u30 C. Melle KVV-U11G -
01-nov-14   10u00 KVV-U11G Lochristi -
08-nov-14   10u00 KVV-U11G FC Destelbergen -
15-nov-14   10u30 Oostakker KVV-U11G -
22-nov-14   10u00 KVV-U11G Wachtebeke -
29-nov-14   9u30 Zaffelare KVV-U11G -
06-dec-14   10u00 KVV-U11G Heusden -

Afgevaardigde

Trainingen starten op: 7 augustus om 10u00 (B-complex)

Voorbereidingswedstrijden:

  • 23/08: Tornooi in Veurne

Competitie: 

06-sep-14   11u30 Melsele KVV-U10P -
13-sep-14   10u00 KVV-U10P Sint-Gillis-Waas -
20-sep-14   10u00 KVV-U10P Waasland/Beveren -
27-sep-14   10u30 Lokeren KVV-U10P -
04-okt-14   10u00 KVV-U10P Lochristi -
18-okt-14   10u00 KVV-U10P Vrasene -
25-okt-14   10u00 KVV-U10P Melsele -
01-nov-14   10u30 Sint-Gillis-Waas KVV-U10P -
08-nov-14   11u00 Waasland/Beveren KVV-U10P -
15-nov-14   10u00 KVV-U10P Lokeren -
22-nov-14   11u30 Lochristi KVV-U10P -
06-dec-14   10u00 Vrasene KVV-U10P -

Afgevaardigde

Trainingen starten op: 11 augustus om 17u30 (B-complex)

Voorbereidingswedstrijden:

  • 30/08 - ??u??: FC Lembeke - U9PA

Competitie: 

06-sep-14   13u00 Lovendegem A KVV-U9P/A -
13-sep-14   10u00 KVV-U9P/A Ursel A -
20-sep-14   10u45 Waarschoot A KVV-U9P/A -
27-sep-14   10u00 KVV-U9P/A Maldegem A -
04-okt-14   10u00 KVV-U9P/A Lembeke A -
11-okt-14   10u00 KFC Evergem A KVV-U9P/A -
18-okt-14   10u00 KVV-U9P/A Aalter A -
25-okt-14   10u00 KVV-U9P/A Lovendegem A -
01-nov-14   15u30 Ursel A KVV-U9P/A -
08-nov-14   10u00 KVV-U9P/A Waarschoot A -
15-nov-14   14u00 Maldegem A KVV-U9P/A -
22-nov-14   10u00 Lembeke A KVV-U9P/A -
29-nov-14   10u00 KVV-U9P/A KFC Evergem A -
06-dec-14   13u00 Aalter A KVV-U9P/A -

Afgevaardigde

Trainingen starten op11 augustus om 17u30 (B-complex)

Voorbereidingswedstrijden:

  • 30/08: Tornooi in Assenede

Competitie: 

06-sep-14   13u00 Lovendegem B KVV-U9P/B -
13-sep-14   10u00 KVV-U9P/B Ursel B -
20-sep-14   10u45 Waarschoot B KVV-U9P/B -
27-sep-14   10u00 KVV-U9P/B Maldegem B -
04-okt-14   10u00 KVV-U9P/B Lembeke B -
11-okt-14   10u00 KFC Evergem B KVV-U9P/B -
18-okt-14   10u00 KVV-U9P/B Aalter B -
25-okt-14   10u00 KVV-U9P/B Lovendegem B -
01-nov-14   15u30 Ursel B KVV-U9P/B -
08-nov-14   10u00 KVV-U9P/B Waarschoot B -
15-nov-14   14u00 Maldegem B KVV-U9P/B -
22-nov-14   10u00 Lembeke B KVV-U9P/B -
29-nov-14   10u00 KVV-U9P/B KFC Evergem B -
06-dec-14   13u00 Aalter B KVV-U9P/B -

Afgevaardigde

Trainingen starten op: 5 augustus om 10u00 (B-complex)

Voorbereidingswedstrijden

  • 16/08 (NM): tornooi in Sint-Gillis-Waas
  • 23/08 (NM): tornooi in Overmere

Competitie: 

06-sep-14   13u00 Lovendegem A KVV-U8P/A -
13-sep-14   10u00 KVV-U8P/A Ursel A -
20-sep-14   10u45 Waarschoot A KVV-U8P/A -
27-sep-14   10u00 KVV-U8P/A Maldegem A -
04-okt-14   10u00 KVV-U8P/A Lembeke A -
11-okt-14   10u00 KFC Evergem A KVV-U8P/A -
18-okt-14   10u00 KVV-U8P/A Aalter A -
25-okt-14   10u00 KVV-U8P/A Lovendegem A -
01-nov-14   15u30 Ursel A KVV-U8P/A -
08-nov-14   10u00 KVV-U8P/A Waarschoot A -
15-nov-14   14u00 Maldegem A KVV-U8P/A -
22-nov-14   10u00 Lembeke A KVV-U8P/A -
29-nov-14   10u00 KVV-U8P/A KFC Evergem A -
06-dec-14   13u00 Aalter A KVV-U8P/A -

Afgevaardigde

Trainingen starten op: 5 augustus om 10u00 (B-complex)

Voorbereidingswedstrijden:

  • 30/08: Tornooi in Assenede

Competitie: 

06-sep-14   13u00 Lovendegem B KVV-U8P/B -
13-sep-14   10u00 KVV-U8P/B Ursel B -
20-sep-14   10u45 Waarschoot B KVV-U8P/B -
27-sep-14   10u00 KVV-U8P/B Maldegem B -
04-okt-14   10u00 KVV-U8P/B Lembeke B -
11-okt-14   10u00 KFC Evergem B KVV-U8P/B -
18-okt-14   10u00 KVV-U8P/B Aalter B -
25-okt-14   10u00 KVV-U8P/B Lovendegem B -
01-nov-14   15u30 Ursel B KVV-U8P/B -
08-nov-14   10u00 KVV-U8P/B Waarschoot B -
15-nov-14   14u00 Maldegem B KVV-U8P/B -
22-nov-14   10u00 Lembeke B KVV-U8P/B -
29-nov-14   10u00 KVV-U8P/B KFC Evergem B -
06-dec-14   13u00 Aalter B KVV-U8P/B -

Afgevaardigde:

Trainingen starten op: 4 augustus (B-complex)

Voorbereidingswedstrijden:

  • 16/08: tornooi in St.X-Winkel
  • 24/08: tornooi in Kaprijke/Bentille
  • 30/08: tornooi in Assenede

Competitie: 

13-sep-14   14u30 Ertvelde KVV-U7G -
20-sep-14   10u00 KVV-U7G Sint-Kruis-Winkel -
27-sep-14   11u00 Moerbeke B KVV-U7G -
05-okt-14   10u00 DKW Evergem B KVV-U7G -
11-okt-14   10u00 KVV-U7G Wachtebeke -
18-okt-14   9u30 Zaffelare B KVV-U7G -
01-nov-14   10u00 KVV-U7G Ertvelde -
08-nov-14   13u00 Sint-Kruis-Winkel KVV-U7G -
15-nov-14   10u00 KVV-U7G Moerbeke B -
22-nov-14   10u00 KVV-U7G DKW Evergem B -
29-nov-14   11u30 Wachtebeke KVV-U7G -
06-dec-14   10u00 KVV-U7G Zaffelare B -

Afgevaardigde

Trainingen starten op: 6 augustus om 10u00 (B-complex)

Voorbereidingswedstrijden:

  • 23/08 - ??u?? # FC Assenede - U6G

Competitie: 

13-sep-14   9u30 Zomergem KVV-U6G -
20-sep-14   10u00 KVV-U6G Wachtebeke -
28-sep-14   10u00 DKW Evergem KVV-U6G -
04-okt-14   9u30 Lembeke KVV-U6G -
11-okt-14   10u00 KVV-U6G Ertvelde -
18-okt-14   9u30 Waarschoot KVV-U6G -
01-nov-14   10u00 KVV-U6G Zomergem -
08-nov-14   11u00 Wachtebeke KVV-U6G -
15-nov-14   10u00 KVV-U6G DKW Evergem -
22-nov-14   10u00 KVV-U6G Lembeke -
29-nov-14   14u30 Ertvelde KVV-U6G -
06-dec-14   10u00 KVV-U6G Waarschoot -

Trainingen starten op:

 

Voorbereidingswedstrijden:

 

Competitie:

Eerste training bovenbouw: 5 augustus om 19u00 (B-complex)