Eerste provinciale, seizoen 2017-2018:

Komen over van tweede provinciale: KVE Drongen, KSV Sottegem, HO Kalken, KAV Dendermonde en JV De Pinte

Degraderen uit derde klasse amateurs: KFCE Zele, FC Sint-Gillis-Waas, SK Berlare

Blijven in eerste provinciale: KE Appelterre, SV Voorde, KSK Robur, KVE Aalter, KVVV Ardennen, SK Lochristi, E. Elene/Grotenberge en KVV

 

Kampioen 2016-2017: KVK Svelta Melsele

Degraderen na 2016-2017: SKDJ Lovendegem, E. Buggenhout, KJV Kruibeke, KVVK Kemzeke, KSK Maldegem en KRC Bambrugge

Promoveert naar nationaal voetbal via eindronde: Avanti Stekene

 

Trainersstaff:

  • T1: Bjorn De Neve
  • T2: Jens Pauwels
  • Keepertrainer: Dirk Van der Jeugd
  • Kinesiste: Kimberly Van der Zalm

 

Spelerskern:

Amro Abou Bakr, Merhat Aleksiev, Thomas Ampe, Matthias Benaïssa-Tahar, Nico Blondeel, Joshua Boogaard, Anouar Bou Sfia, Roy Broeckaert, Stijn Cools-Ceupens, Cedric Cornette, Laurent De Bolster, Benjamin De Bremme, Ian De Muynck, Thibault De Somviele, Lennert De Vylder, Arno Decraecker, Semih Ede, Pieter Grootaert, Tommy Jacobs, Berend Loof, Fabio Lybaert, Ennio Martens, Doran Mertens, Tjorven Quintelier, Quincy Rombaut, Miguel Rufo Molero, Niels Snoeck, Davud Ucak, Nicolas Van Buyten, Gianni Van der Jeugd, Roy Van Durme, Nathan Van Hoecke, Brent Van Steelandt, Stef Vereecke, Milan Verhoeven, Jules Combel.

 

 

Voorbereiding: A-KERN
 
woensdag, juli 26, 2017 19:30 Oefenwedstrijd Meetjesland-KVV
zondag, juli 30, 2017 16:00 Beker Van België Lovendegem-KVV
woensdag, augustus 02, 2017 19:30 Oefenwedstrijd KVV-VW. Hamme
vrijdag, augustus 04, 2017 19:30 Oefenwedstrijd KVV-Club Brugge U19
zondag, augustus 06, 2017 16:00 Beker Van België of Hofman Cup
    Beker Van België  
    Hofman Cup KVV-Vrasene
donderdag, augustus 10, 2017 19:30 Oefenwedstrijd KVV-KAA Gent beloften
zaterdag, augustus 12, 2017 14:00 Voorstelling - Waikiki paradise
zondag, augustus 13, 2017 16:00 Beker Van België of Hofman Cup
    Beker Van België  
    Hofman Cup YB. Beveren-KVV
dinsdag, augustus 15, 2017 16:00 Oefenwedstrijd Assenede-KVV
woensdag, augustus 16, 2017 19:30 Oefenwedstrijd Mandel U.-KVV
zondag, augustus 20, 2017 16:00 Beker Van België of Hofman Cup
    Beker Van België  
    Hofman Cup KVV-Sinaai
donderdag, augustus 24, 2017 ??? Oefenwedstrijd 2°Amateur of 1°P-WVL?
zondag, augustus 27, 2017 16:00 Beker Van België of Hofman Cup
    Beker Van België  
    Hofman Cup SP.Waasmunster-KVV
zondag, september 03, 2017 15:00 Start competitie KVV-Appelterre
Indien verder gegaan wordt in Beker Van België, wordt Hofman cup op woensdag betwist

 

 

Kalender A-KERN 2017-2018:

 

03-09- 2017                      15:00                   KVV.ZELZATE -  APPELTERRE

10-09- 2017                      15:00                   KVV.ARDENNEN - KVV.ZELZATE

17-09- 2017                      15:00                   KVV.ZELZATE - VK.ROBUR A

23-09- 2017                      19:30                   SK.BERLARE - KVV.ZELZATE

01-10- 2017                      15:00                   KVV.ZELZATE - K.FC.EENDR.ZELE A

08-10- 2017                      15:00                   SK.LOCHRISTI - A KVV.ZELZATE

15-10- 2017                      15:00                   KVV.ZELZATE - SOTTEGEM A

22-10- 2017                      15:00                   HO.KALKEN A - KVV.ZELZATE

29-10- 2017                      15:00                   KVV.ZELZATE - VOORDE

05-11- 2017                      14:30                   DENDERMONDE -  KVV.ZELZATE

12-11- 2017                      14:30                   KVV.ZELZATE - AALTER

19-11- 2017                      14:30                   K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS - KVV.ZELZATE

26-11- 2017                      14:30                   KVE.DRONGEN - KVV.ZELZATE

03-12- 2017                      14:30                   KVV.ZELZATE - ELENE-GROTENBERGE A

09-12- 2017                      19:30                   DE PINTE - KVV.ZELZATE

17-12- 2017                      14:30                   APPELTERRE - KVV.ZELZATE

07-01- 2018                      14:30                   KVV.ZELZATE - KVV.ARDENNEN

14-01- 2018                      14:30                   VK.ROBUR A - KVV.ZELZATE

21-01- 2018                      15:00                   KVV.ZELZATE - SK.BERLARE

28-01- 2018                      15:00                   K.FC.EENDR.ZELE A - KVV.ZELZATE

04-02- 2018                      15:00                   KVV.ZELZATE - SK.LOCHRISTI A

17-02- 2018                      20:00                   SOTTEGEM A - KVV.ZELZATE

25-02- 2018                      15:00                   KVV.ZELZATE - HO.KALKEN A

04-03- 2018                      15:00                   VOORDE - KVV.ZELZATE

11-03- 2018                      15:00                   KVV.ZELZATE - DENDERMONDE

17-03- 2018                      19:30                   AALTER - KVV.ZELZATE

25-03- 2018                      15:00                   KVV.ZELZATE - K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS

15-04- 2018                      15:00                   KVV.ZELZATE - KVE.DRONGEN

22-04- 2018                      15:00                   ELENE-GROTENBERGE A - KVV.ZELZATE

29-04- 2018                      15:00                   KVV.ZELZATE - DE PINTE